Marcin Domański Marcaj

Marcin Domański

Consultant

Cześć nazywam się Marcin Domański, choć znajomi mówią na mnie Marcaj!

Prowadzę własną firmę informatyczną, w której zajmuję się budowaniem łatwo dostępnych serwisów internetowych. Zależy mi aby stworzone przeze mnie aplikacje były szybkie, łatwe do znalezienia w wyszukiwarce, oraz użyteczne na każdym urządzeniu.

 • 01/01/20 obecnie Consultant

  Eloomi

  Rozwój platformy wspierającej pracowników w rozwoju i nauce Eloomi, migracja na mikroserwisy, tworzenie narzędzi ułatwiających sprzedaż produktu.

 • 01/06/19 31/12/19 Digital Learning Products Developer

  GSK

  Tworzenie i rozwój platformy eLearningowej umożliwiających odbywanie wewnętrznych szkoleń i kursów oraz na ich podstawie zarządzanie uprawnieniami pracowników. Integracje z istniejącymi systemami, w tym SAP, tworzenie widgetów w oparciu o Gadget API, praca w międzynarodowym zespole.

 • 01/04/15 31/05/19 Web Developer

  Setapp

  Budowanie najczęściej odwiedzanych duńskich serwisów internetowych, takich jak alt.dk, w międzynarodowym zespole. Przekształcanie strony o wąskiej tematyce na wszechstronny portal dla każdego odbiorcy. Współtworzenie elastycznej platformy dla pierwotnej strony, a następnie migracja do niej treści z wielu innych mniejszych stron.

  Tworzenie aplikacji eLearningowej wspierającą nauczycieli chemii. Uczestniczenie w odkrywaniu wymagań, projektowaniu rozwiązania a następnie implementacja z wykorzystaniem najnowszych technologii. Bliska współpraca z klientem z Wielkiej Brytanii w metodologii SCRUM.

  Praca przy projekcie służącym do prezentacji i przetwarzania dużych zasobów danych dotyczących wyników finansowych na rynku tankowców.

 • 01/10/12 30/04/15 Programista

  Appchance

  Budowanie serwisów internetowych, projektowanie interfejsów REST API usług sieciowych, tworzenie usług sieciowych dla aplikacji moblilnych.

  Projekt iHouse, portal sprzedaży nieruchomości umożliwiający poszukiwanie ogłoszeń z wykorzystaniem mapy. Współtworzenie serwisu nastawionego przedewszystkim na łatwość zamieszczania w nim ogłoszeń, a następnie na możliwość publikacji i zarządzania tymi ogłoszeniami w innych portalach o podobnej tematyce. Pomoc przy tworzeniu aplikacji na systemy Android i iOS.

  Projekt CarTracker, program do zarządzania flotą pojazdów i kontrolowania kierowców. Projektowanie i implementacja usług sieciowych dla aplikacji mobilnej, stworzenie bazy danych, budowa CMS’a do zarządzania aplikacją.

 • 01/04/12 31/06/13 Project Manager

  Politechnika Poznańska

  Praca przy projekcie mającym na celu przygotowanie systemu do ankietowania absolwentów Politechniki Poznańskiej. Obowiązki: zbieranie wymagań, planowanie i kontrola postępów pracy, przygotowanie dokumentacji technicznej, przygotowanie instrukcji użytkowników. Projekt prowadzony w metodyce Prince2.

 • 01/10/11 31/08/12 Programista PHP

  eVolpe Consulting Group

  Udział w projektach z użyciem SugarCRM. Implementacja własnych modułów, rozszerzanie funkcjonalności oraz dostosowania istniejących modułów do potrzeb klientów.

 • 01/04/11 31/07/11 Programista

  Innovation sp. z o.o.

  Budowa sklepu internetowego w PHP Zend Studio z bazą PostgreSQL.

  Tworzenie gry w JavaScripcie z wykorzystaniem jQuery i GameQuery.